erkek neden aldatır

erkek neden aldatır

erkek neden aldatır

erkek neden aldatır

erkek neden aldatır
erkek neden aldatır

kendindeki bir açlığı doyurmanın diğer adı aldatmadır. sadece erkeklere yönelik değil herkes önce kendini aldatır.

aslında aldatmanın erkeği kadını kalmadı :( hiç kimsenin yapmaması gereken bu davranış şimdilerde çok daha göze alınabilir hal aldı. sanırım online ortamların da etkisi var bu durum üzerinde. çocuk sahibi kadınlar adamlar hayatlarını alt üst etmek pahasına geçici heyecanlara gidiyor. e sonunda olan tabi ki çocuklara oluyor. anne baba atlatıyor bu süreci. ama çocuklarda karakter bozuklukları maalesef ki önlenemiyor.

aslında insanlar aldatmaz. aldatma konusunda zorlanırlar ve doğal sonucu olarak aldatma ortaya çıkar.
hemen matematiğini açıklayalım.

kişi eşini seviyordur ama eşi ya ilgi görmek ya da içerisindeki güvensizliği bertaraf etmek için gereksiz sorgular veya davranışlar içerisine girer. bu çok bilinçsiz bir mobbingdir. bu şekilde aslında kendindeki güvensizliği karşısına yüklemeye başlar.

sistemde karma veya tasavvufta ayna misali aslında eşinde kendi yüzünü görür ve eşinin yaptığı her harekette kendi güvensizliğini görür ve teyit eder.

aslında içten içe karşısında kendini seven insanda güvensizlik tohumlarını atar ve gün gelir adam/ kadın aldatır. yani erkeği kadının kollarına atar bilmeden.
o kadın da kötü kadın olur. bu da aslında kadının kendini haklı çıkarma çabasından başka bir şey değildir.

bir de ağzımızı açıp sayıp söğelim;
ulan adam seni seviyor be , sen hala yok ona mı baktın yok buna mı selam verdin. bu şekilde olursa bakmasın da ne yapsın?

bu matematik her şekilde işler . 2x2: 4 eder yani 5 ediyorsa bir taraf diğerinden daha fazla seviyordur.

deneme