21 Ağustos 2014, Perşembe
bugünün başlıkları (0)

  kendinden küçük erkeklerle evlenen kadınlar

 1. kendinden küçük kadınlarla evlenen adamlarla mukayese edildiğinde, daha fazla dedikoyu, ayıplamayı göze almış cesur kadınlardır. başlık parasıyla zorla evlendirilen, berdelle takas edilen, kocası azgın teke sendromuna kapılınca kendini kapı önünde bulan kadınların var olduğu bir ülkede, "suyundan da koy" dedirten nefis bir harekettir.

 2. (bkz: son dönemin modası)

 3. aradığı mutluluğu kendinden küçük bir erkekte bulan kadınlardır.

  tabii ne kadar küçük o da var?
  bir iki yaşsa mühim değil.

  ama kalkıp 10-15 yaş küçükse aman aman.

 4. kendinden büyük, kendiyle yaşıt erkeklerle evlenen kadınlardan bir farkı olmayan kişilerdir. bundan 20-30 sene önce böyle bir evliliğin olması elbette mantıklı değildi çünkü yaş farkını kapatmanın tek yolu tecrübe edinmekti. bu da ancak zamanla ve yaşayarak mümkündü. oysa günümüzde zaten bilginin elden ele hızla dolaştığı ve örneklerin canlı olarak televizyonlardan gösterildiğinden tecrübe de yaşa değil kişiye göre değişmektedir. dolayısıyla yaş farkının önemi kalmamıştır.

 5. akıllı kadındır.

 6. geleceğe yatırım yapan kadındır.

 7. #187517 betimde ifade edildiği gibi hz. muhammed'in hayatıyla örnek olduğu davranışı, fiili takip eden kadınlardır. hz. muhammed'in ilk evliliğini kendinden 15 yaş büyük hz. hatice ile yaptığı düşünülürse kadınların kendinden küçük erkeklerle evlenmeleri iyi bir müslüman olduklarına delalet olabilir. demekki neymiş, kadınlar sünnettir kendinizden küçük erkeklerle evlenin, en azından sevgili olun *

 8. kendisinden 15 yaş küçük muhammed ile evlenen hatice'yi örnek alan kadınlardır.

 9. erkeğin kadından her zaman yaşça büyük olması gerektiğini acı bir tecrübeyle anlayandır. 2-3 yaş önemli değil demeyin. önemlidir.
  ayrıca bu kadınlar aptaldır * , salaktır * , dangalaktır *, böylelerine * bir musibet bin nasihatten yeğdir. geçmiş olsun.

 10. (bkz: gençlik aşısı)

 11. her zaman farklı bir gözle bakılan, haklarında dedikodu yapılan, topluluklarda dudaklarda küçük tebessümlerle
  bahisleri geçen, aşık olduklarını herkese açıklamak zorunda bırakılan, cesur kadınlardır. (bkz: sevil atasoy)

 12. (bkz: bazıları çıtır sever)
  (bkz: çatur çutur) *

 13. çocuk bakıcısı kadınlardır, allah kolaylık versin diyor ve "aklımın iplerini saldım" şarkısını buradan armağan ediyorum.

 14. (bkz: üç yaş farkın zararı olmaz dimi)

 15. "aslolan aşktır, anlaşmaktır" diye düşünen kadınlardır.hayat o kadar kısa ki, böyle ayrıntılarla kafayı yormak yerine yaşamayı tercih eden kadınlardır.2 kere 2nin konu aşk olunca 4 etmediğini bilen kadınlardır."elalem ne derse desin hade hade hade" diyen kadınlardır.genelde kendi de yaşından küçük gösterdiği için bu durum kocasıyla arasında konu bile olmayan kadınlardır.

 16. ingiliz kadınlarıdır bazen. mesela gidin kuşadasına ya da didime bir sürü ingiliz kadının gencecik türk erkekleriyle evli olduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz. ne kadar sürer bu evlilik bilinmez ama muhtemelen iki tarafın da çıkarlarının tükendiği an bitmeye mahkümdur.

 17. erkekler zaten geç olgunlaşıyor, bir de kadından yaşça çok küçük olurlarsa o evlat edinmek gibi bir şey bence. ama yine de insanların kendi tercihidir, saygı duymak lazım.
  bir rivayete göre de zengin olurlar. -ya da kadın zaten zengindir, yaşça küçük olan erkek, evlendikten sonra zengin olur.

 18. (bkz: beni tanıdılar siz kaçın)

 19. paylaşılan mutluluğun pazarlık konusu olmadığını bilmeyip kıskananların olumsuz görüş bildirdikleri durumdur.

 20. azraile çelme takabileceğine emin olduğum kadındır

 21. doğru olanı yapmıştır kanımca. nitekim erkekler daha çabuk yaşlanırlar. tabi önemli olanın fikir uyuşması olduğunu kabul edersek ve erkeklerin daha çabuk olgunlaştığını da varsayarsak, ki kadınların bir ölçüden sonra asla olgunlaşmadığını da göz önünde bulundurursak, evet kesinlikle doğru seçim. tebrik etmek lazım. ayrıca yetenek sahibi kadındır da kendisi.

  kadınlar kızmasınlar. olgunlaşmamaktan kastım; sürekli çocuk gibi şımartılmayı bekliyor olmanız. eksilerseniz şımardığınızı düşüneceğim haberiniz olsun. * * bir de **

  haksız mıyım? erkeklerin biraz da çocuğunuzmuş gibi davranmasını beklemiyor değilsiniz. hadi itiraf edin. annelik iç güdüsü naparsın.

...tümünü göster...
ddd